Untiles Crew

Podrobná inštalácia AMX

Samotná instalace AMX modu bez všech pluginů je poměrně jednoduchou záležitostí, která vám zabere pouze pár minut pokud víte přesně co a jak. No a pokud to nevíte tak od toho je tu tento návod .

Nejdříve si musíte stáhnout samotný AMX mod. Najdete ho na tomto webu v sekci Downloads nebo na http://amxmod.net. Po stažení AMX budete potřebovat ještě Metamod tento soubor opět stáhnete zde v sekci Downloads nebo na http://metamod.org. Takže máme stažené oba soubory nyní přejděte do složky kde máte nainstalovaný Counter Strike např. C://Games/CS 1.6/cstrike nebo pokud se jedná o steam tak C://Games/Steam/SteamApps/váš mail/counter-strike/cstrike. Ve složce cstrike vytvořte složku addons a nakopírujte do ní obsah archívu, který jste stáhli takže nyní byste měli mít ve složce cstrike složku addons a v ní složku amx.Nyní ve složce addons vytvořte další složku s názvem metamod a v ní ješte jednu s názvem dlls. Do složky dlls zkopírujte váš metamod jedná se o jeden soubor s názvem metamod.dll. Dále vytvořte ve složce metamod soubor plugins.ini to uděláte např. tak ze vytvoříte obyčejný textový soubor a koncovku .txt a tu změníte na .ini. Nyní soubor plugins.ini otevřete a napište tam toto:

; AMX Mod
win32 addons/amx/dlls/amx_mm.dll

; CS Stats (AMX module)
win32 addons/amx/modules/csstats_mm.dll

; Fun (AMX module)
win32 addons/amx/modules/fun_mm.dll

; Vexd Utilities (AMX module)
; win32 addons/amx/modules/VexdUM_mm.dll

Soubor uložte a zavřete. teď už zbývá pouze otevřít soubor liblist.gam, který je ve složce cstrike a v něm změnit řádku gamedll "dlls\mp.dll" na gamedll "addons\metamod\dlls\metamod.dll" uložit, zavřít a to je vše nyní můžete spustit CS a užívat si hry s amx modem .

P.S. Pokud chcete mít současně nainstalovaný AMX mod a boty tak si stáhněte boty z tohoto webu v sekci Boti. Tyto boti totiz pracují narozdíl od ostatních současně s AMX.


Instalace plugunů do amx mod x


Jestliže už máte nainstalovaný AMX mod tak instalace jednotlivých pluginů už je opravdu snadnou záležitostí. Co to vlastně ten plugin do AMX je ? Je to soubor, který nám přidá do našeho AMX nějakou novou vlastnost jako je např. slovní odpočítávání bomby, všelijaké zvuky, antikempící opatření, statistiky, atd..Takže jednotlivé pluginy stáhnete na těhchto stránkách v sekci Downloads nebo na http://amxmod.net/plugins.php. Po stažení souboru rozbalte archív a nakopírujte soubor s koncovkou .amx např sounds.amx do složky kde máte CS a AMX takže cstrie/addons/amx/plugins pak přejděte do složky cstrike/addons/amx/config a otevřete soubor plugins.ini, připište do něj řádku název pluginu.amx v našem případě to tedy je sounds.amx. Uložit, zavřít a to je vše. Nyní stačí spustit CS a vyzkoušet si nový plugin .